Wybierz swój język:

O nas

Centrum Medyczne Fudeko Med to placówka medyczna, która świadczy usługi w prywatnym sektorze medycznym. Posiadamy nowoczesne Gabinety lekarskie konsultacyjne, gabinet diagnostyczny oraz gabinet zabiegowy.

W Centrum Medycznym Fudeko Med pracuje obecnie 21 lekarzy specjalistów m.in. ortopeda, kardiolog, neurolog, pediatra, urolog, endokrynolog, dermatolog. Placówka posiada profesjonalny sprzęt medyczny, dopasowany do potrzeb każdego specjalisty. Pracownia diagnostyczna wyposażona jest w wysokiej jakości aparat ultrasonograficzny, spirometr oraz aparat EKG gdzie lekarze świadczą usługi medyczne dla osób dorosłych oraz dzieci od pierwszych miesięcy życia. Lekarze radiolodzy wykonują badania diagnostyczne z zakresu USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, ślinianek oraz USG Doppler.

W centrum medycznym Fudeko Med funkcjonuje również Punkt Pobrań, który dzięki współpracy z siecią laboratoriów medycznych Synevo daje pacjentom oraz lekarzom dostęp do pełnej diagnostyki laboratoryjnej.

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem

Jako Placówka Medyczna włączamy się w ogólnopolskie akcje profilaktyki zdrowotnej organizując mobilny punkt pobrań krwi podczas wydarzeń sportowych oraz w siedzibach firm na terenie Trójmiasta.

Fudeko Med posiada w pełni wyposażony gabinet zabiegowy, w którym wykonywane są zabiegi medyczne z zakresu urologii, chirurgii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. W Centrum Medycznym funkcjonuje poradnia Medycyny Pracy w które świadczone są usługi medyczne związane z profilaktycznymi badaniami pracowników. Oprócz lekarzy specjalistów w Fudeko Med posiada Poradnię Zdrowia Psychicznego gdzie odbywają się sesje psychologiczne.

Nasza placówka powstała z myślą o tym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dbając o dobro naszych pacjentów. Pragniemy sprostać wymaganiom, dlatego też ciągle się rozwijamy i poszukujemy najlepszych rozwiązań w sferze medycyny i organizacji pracy.

Szybki dostęp do lekarzy, doświadczenie personelu, przyjazna atmosfera – to nasze atuty, z których jesteśmy dumni. Celem nadrzędnym dla naszego centrum jest Twoje zdrowie.